HOBBY Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

HOBBY Romania

Forumul site-ului www.HOBBYRomania.ro
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 tipare (modele )de tricotat

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
gabriela_minodora2001




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 28/04/2007

tipare (modele )de tricotat Empty
MesajSubiect: tipare (modele )de tricotat   tipare (modele )de tricotat Icon_minitimeMar Mai 01, 2007 12:35 pm

doreste cineva tipare, modele de tricotat?Razz
Sus In jos
Giulia




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 26/07/2007

tipare (modele )de tricotat Empty
MesajSubiect: Re: tipare (modele )de tricotat   tipare (modele )de tricotat Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 11:57 pm

Daaaa ! Draga Gabriela, nu ma pricep extraordinar de bine la tricotat dar imi place foarte mult, i-am facut niste puloverase fiului meu cel mare si mi-au iesit surprinzator de bine ( ceva cu animalute, desene etc ). Daca ai modele si pentru copii si pentru mame, m-as bucura foarte mult sa le impartasesti cu noi. Pupici !
Sus In jos
dina_dorina




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 07/06/2009

tipare (modele )de tricotat Empty
MesajSubiect: Re: tipare (modele )de tricotat   tipare (modele )de tricotat Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 12:12 am

Buna seara si bine v-am gasit !
Si eu sunt o mare iubitoare a tricotatului si mi-ar prinde bine cateva tipare noi asa ca,te rog mult Gabriela,daca poti,sa mi le trimiti si mie,ti-as fi foarte recunoscatoare Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





tipare (modele )de tricotat Empty
MesajSubiect: Re: tipare (modele )de tricotat   tipare (modele )de tricotat Icon_minitime

Sus In jos
 
tipare (modele )de tricotat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» tipare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HOBBY Romania :: LUCRU DE MANA-
Mergi direct la: